Туристи і львів`яни, рекомендую таки відвідати дім-музей Івана Яковича Франка у Львові.

2 сообщения в этой теме

Опубликовано:

Туристи і львів`яни, рекомендую таки відвідати дім-музей Івана Яковича Франка у Львові. І місце чудове у Стрийському парку, і поруч дім-музей Михайла Грушевського, і яблуневий сад, посаджений президентами країн східної Європи. Пішли ми з дітьми і чоловіком і я досі під враженням. Як цікаво! Мене провела швиденько знайома екскурсовод і я вже чекаю повноцінної екскурсії з класом старшої.Мені показали подарунки Франку від вдячних студентів (кований лавровий вінок, ріг, в якому гості лишали свої візитівки), кажуть, що студенство дуже любило Франка, його лекції були цікаві і доступні для розуміння, на відміну від лекцій Грушевського, які були зарозумілі і важкі для сприйняття, чудову різномовну бібліотеку, на яку він і витрачав усі свої гроші, позичений йому для виступу фрак, який йому і залишили (він такий маленький був десь1, 50 м зросту), вишиванки і дещо з приданого його дружини-східнячки (там взагалі дуже трагічна історія), її особисте кавове горнятко (всі інші пили чай, окрім книжок чи не єдине, що Франко купив у хату - самовар), спальня Франка і сина (ліжка як дитячі), і жінки з дочкою (ліжка такі ж), сітка, яку він сам плів під час написання Моісея, багато карпатських цікавинок, якими Франки користувалися. Екскурсія триває приблизно годину, воно того варте.Вхід коштує 2 грн дитячий, 5 грн дорослий квиточок, 20 грн - послуги екскурсовода.
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение

Опубликовано:

Дякую, чомусь там не була, відвідаю, коли буду у Львові
0

Поделиться сообщением


Ссылка на сообщение